Apsilankymas baldų salone pakurstys vaizduotę

BaldaiJeigu dar nežinote, kaip turėtų būti nauji ar būsimi namai, geras baldų salonas Vilniuje padės pakurstyti vaizduotę. Kartais klaidingai galvojame, kad pakanka tiesiog pasižvalgyti internete ir visos fantazijos puikiai sukils ir mes žinosime, kokie mums būtų gražiausi vonios, prieškambario, svetainės, virtuvės baldai. Tačiau iš tiesų niekas kitas taip gerai nepažadina vaizduotės kaip tiesioginis susipažinimas su baldais. Juk baldai turi savo mastelius, dydį, tekstūras, kai kurie gali būti grublėti, kiti minkšti. Tam, kad išsirinktume tinkamus, turime matyti juos įvairiuose apšvitimuose ir taip suvokti jų spalvą. Taip pat turime matyti, iš ko jie padaryti, gal net pabandyti paliesti tuos paviršius.

Virtuvės baldai

Pirmiausiai galbūt norėsite pereiti virtuvės baldų skyrių. Kadangi virtuvės baldai bus vieni iš pirmųjų, reikalingų jūsų namams. Nauja įsirengus reikia turėti kur nusiprausti, kur pavalgyti ir, kur miegoti. Jeigu turite šeimoje dar ir mažų vaikų, tuomet dėl jų bus būtina kuo greičiau tinkamai įrengti virtuvę. Juk vaikų mityba, namuose paruoštas kokybiškas maistas yra labai svarbūs dalykai. Pasivaikščiokite po parduodamų baldų ekspoziciją baldų salone ir greitai suprasite, kokie virtuvės baldai jums patiktų labiausiai, ką labiausiai norėtumėte matyti savo namuose.

Svetainės baldai

Su svetainės baldais susipažinti iš arčiau verta vien dėl to, kad čia bus daugiau minkštų, jaukiu, medžiaga ar oda aptrauktų baldų. Galbūt vien priėjus prie kažkokio baldo, tuojau pajusite, kad jis yra tiesiog "jūsų", kad jis puikiai atitinka jūsų požiūrį. Kad tai yra tas baldas, ant kurio galėsite atsipalaiduoti ir jaustis patogiai, taip, kaip ir reikia svetainei.

Miegamojo baldai

Miegamasis – mums visiems taip pat labai svarbi erdvė. Ten mes miegame, ilsimės, pasikrauname energijos. Dėl to geriau nedažyti miegamojo ryškiai raudonai, geltonai ar kita degančia spalva, kuri mus labai erzintų. Visada geriau rinktis kažką pastelinio, švelnesnio. O ką statyti, kaip derinti baldus? Verta užsukti į miegamojo baldų skyrių vien tam, kad pamatytumėte, kaip jie tarpusavyje gali derėti. Kažkodėl visiems įprasta ir aišku, kad svetainės baldai turi derėti, kaip ir virtuvės. O apie miegamąjį kartais galvojame klišėmis. Ai, reikia lovos, reikia komodos, rūbų spintos ir veidrodžio. Juk ten niekas niekada neužeis, tik jūs ar jūsų antros lovos pusės savininkas. Tačiau apsilankius baldų salone galbūt pasikrausite įkvėpimo ir sugalvosite, kaip dar galėtų miegamojo baldai atrodyti, derėti tarpusavyje.

Skelbta Interjero dizainas Pažymėti:
One comment on “Apsilankymas baldų salone pakurstys vaizduotę
  1. laojar.lt parašė:

    Vienas malonumas yra vaikščioti po baldų saloną ir rinktis baldus. Įpatingai jei tai virtuvės baldai, nes virtuvė tai mėgtamiausia mano namų zona, kur galima ne tik gaminti, bet ir jaukiai praleisti vakarus su šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *