Automobilio nuomos Vilniuje sąlygos

Automobilių nuoma Vilniuje gali būti geriausias jūsų sprendimas, kuris padės nukeliauti į reikiamą vietą labai paprastai. Ypač tokiu atveju, jei neturite savo transporto priemonės. Tuomet jau nieko ir nebelieka tik išsinuomoti mašiną iš kokios nors firmos.

automobilių nuoma VilniujeAutomobilių nuoma Vilniuje savo transporto priemonę skolina tuomet, jei sutinkate vykdyti šias sąlygas:

  1. Dažniausiai automobilis nuomojamas tik asmenims, kurie turi didesnį nei dviejų metų stažą ir jų amžius ne mažesnis nei 20 metų. Kartais apribojimai dar griežtesni. Priklauso nuo firmos.
  2. Kuomet vyksite pasirašyti sutarties ir pasiimti automobilį, privalo su savimi turėsi galiojantį asmens dokumentą (vertinama, kai kartu iškart turima ir kopija) ir teises. Tiek nuomojantis lengvąja mašiną, tiek mikroautobusiuką – reikalingas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  3. Užstatas už automobilį priklauso nuo to, kokio tipo transporto priemonę pasirinksite. Kuo pastaroji brangesnė – logiška, tuo ir užstatas bus didesnis. Jis gali siekti net kelis šimtus eurų.
  4. Automobilių nuoma Vilniuje pasirūpina, kad degalų bakas būtų pilnas. Jūsų įsipareigojate, kad grąžinsite mašiną taip pat su pilnu degalų baku. Jei nors kiek trūks – privalėsite sumokėti baudą, kuri tikrai bus didesnė nei kainą, kurią sumokėtumėte už degalus.
  5. Kiekviena firma nustato kilometražą, kurį galima nuvažiuoti per parą. Žinoma, tai koreguojasi ir pagal mašiną, kurią esate pasiruošę naudoti.
  6. Teritorija, kuri apibrėžiama keliaujant su konkrečia mašina, priklauso nuo firmos. Kai kurie nuomoja tik tiems, kurie pasižada neišvažiuoti iš Lietuvos ribų. Kiti siūlo kiek platesnį arealą – Europos sąjungos ribos. Nuomojant konkrečias mašinas galima keliauti net ir į Afriką, tačiau tokio dydžio kelionės užstatas yra labai didelis. Beveik prilygsta visai transporto priemonei.
  7. Laukite akcijų, kurių metu galėsite išsinuomoti mašiną kur kas pigiau. Dažniausiai jos siūlomos prieš įvairiausias šventes, tad pasinaudoti siūloma galimybe tikrai verta.
  8. Būtinai pasiskaitykite ir detaliai išsianalizuokite firmos sutartį. Joje bus pažymėta, kaip elgtis konkrečiu atveju ir kas bus atsakingas už transporto priemonės sugadinimą. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
  9. Kiekviena transporto priemonė yra apdrausta privalomuoju draudimu.

Štai tokios sąlygos galioja tiems, kurie nori pasiskolinti transporto priemonę. Taisyklės labai aiškios ir tiems, kurie jas gerbia, bus labai paprasta suvokti ir įvertinti jas visas. Laikykitės ir tuomet neteks susidurti su nemalonumais, kurie gali paskatinti pyktis su tokio pobūdžio firmomis.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *