Dekoratyvinė kosmetika – maža moterų silpnybė, balansuojanti tarp ydos ribos

Prisipažinkite, ar didelė jūsų kosmetinė? Ar daug joje laisvos vietos? Kiek pinigų per mėnesį iš jūsų "suryja" dekoratyvinė kosmetika?

kosmetika Yra vyriškos ir moteriškos sritys, kurioms atskirų lyčių atstovai negaili nei investuoto laiko, nei lėšų. Kalbant apie vyrus, dažniausiai tai būna automobiliai ir žvejyba, na o mes, moterys, linkstame link drabužių bei kosmetikos. Tai diktuoja ir pati mūsų prigimtis – juk, šiaip ar taip, esame sukurtos puošti ir žavėti, o ne vien "arti" 8 valandas (mažiausiai) ir dar rūpintis namų ruoša.

Dekoratyvinė kosmetika – tai grožio priemonės, pradedant lūžų dažais ir baigiant nagų laku, skirti, populiariai kalbant, išryškinti tai, ką turime gražiausio ir paslėpti tai, ko savo išvaizdoje nemėgstame (siauros akys ar lūpos, žema kakta ir panašiai). Apsižvalgius gatvėje akivaizdu, jog "natūralisčių", beveik ar visiškai nenaudojančių kosmetikos priemonių yra kur kas mažiau nei besidažančių (šiame sakinyje labai tiktų žodžių junginys "savimi besirūpinančios", bet, aišku, faktas, jog nesidažai, dar tikrai nereiškia, kad esi apsileidusi). Pastarosioms neretai klijuojama "dirbtinės gražuolės", "špakliaus aukos" ir panašios etiketės. Iš tiesų, tos merginos ir moterys, kurios naudoja akivaizdžiai per daug kosmetikos priemonių, padaro klaidą Nr.1:"Dekoratyvinė kosmetika turi būti vartojama saikingai". Per didelis makiažo kiekis ne tik kad atrodo gana kvailai iš šono (itin svarbu skirti dieninį bei proginį vakarinį makiažą), bet ir kenkia pačiai veido odai: užkemšamos poros, oda greičiau sensta, praranda gyvybingumą ir panašiai (ypač, jei naudojama nekokybiškos sudėties dekoratyvinė kosmetika). Gerai atlikto makiažo įrodymas, kai aplinkiniai komplimentus žarsto tavo blakstienoms, o ne blakstienų tušui.

Klaida Nr.2:"Besaikio kosmetikos pirkimo bei vartojimo sindromas". Kam jums reikalingi tie 5 blakstienų tušai, 10 lūpų dažų ir nesuskaičiuojama galybė nagų lakų? Dekoratyvinės kosmetikos galiojimo laikas tiksi sparčiai, ypač jei ją laikome netinkamomis sąlygomis (tiesioginiai saulės spinduliai, aukšta temperatūra ir panašiai). Jei sugedusius maisto produktus, savaime suprantame, išmetame, tai su kosmetikos priemonėmis daugelis yra linkusių piktnaudžiauti: taip ne tik suprastėja gaminio teikiamas efektas, tarkime, lūpų dažų patvarumas, bet ir rizikuojame odos uždegimu, infekcija ir panašiai. Toks neapgalvotas pirkimas taip pat yra ir neprotingas pinigų švaistymas.

Kokybiška dekoratyvinė kosmetika, moterų, žinančių saiką bei turinčių skonį, rankose, gali padaryti tikrus stebuklus. Tik nereikia "persūdyti". Tai – jau blogai.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Dekoratyvinė kosmetika – maža moterų silpnybė, balansuojanti tarp ydos ribos
  1. Nagų priežiūra parašė:

    MAnau visos moterys susiduria su grožio priemonių pirkimo manija. Aš negaliu atsispirti nagų priežiūros priemonėms…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *