Kaip pirkti kvepalus internetu?

Vyriški kvepalaiPirkti kvepalus internetu gali būti labai suktas reikalas. Juk tikriausiai visi kvepalus įsigyjame pagal tai, kaip jie kvepia ir ar mums tas kvapas patinka. Tačiau kaip tai padaryti perkant internetu? Tai neįmanoma. Kaip bebūtų, jei jau tiksliai žinote kokių kvepalų jums reikia, galite žygiuoti tiesiai į internetinę parduotuvę https://burkalifa.eu/7-kvepalai-vyrams ir užsisakyti savo mėgstamą kvapą, kuris bus pristatytas tiesiai jums į namus. Na o jei tiksliai nežinoti ką norite įsigyti arba tiesiog norėtumėte pabandyti kažką naujo, tuomet turėtumėte pasinaudoti mūsų patarimais kurie padės išsirinkti kvepalus perkant juos internetu. Gaila, tačiau šiuo metu mes net neturime kitos išeities – visos kvepalų parduotuvės yra uždarytos dėl karantino, todėl esame tiesiog priversti juos pirkti internetu.

Pirmasis patarimas – pažinkite save ir tai, kokius kvepalus mėgstate. Jei jau turite bent vienus mėgstamus kvepalus, tai padaryti tikrai nebus sunku. Tiesiog internete susiraskite iš ko jie yra pagaminti, kaip apibūdinamas jų kvapas. Tai gali būti gėlės, dūmas, medis, vaisiai ir t.t. Kai jau žinosite pagrindinius aromato akcentus, galite tiesiog ieškoti kitų kvepalų kurie turėtų tokius pačius akcentus, tačiau kiek kitokią sudėtį. Jie tikrai bus ganėtinai panašūs į tuos kvepalus, kuriuos naudojote prieš tai ir kurie jums patiko, tačiau skirtumą taip pat turėtumėte pajusti.

Antras patarimas – užsisakykite kvepalų mėginėlių. Tai tikriausiai pats pigiausias ir paprasčiausias būdas išbandyti daug įvairių kvapų, kurių dar niekada nesate bandę. Vietoje vienų kvepalų ir už mažesnę kainą jūs gausite keletą ar net kelioliką mažų buteliukų (priklausomai nuo to, kokį rinkinį pasirinksite). Toks rinkinys kainuos pigiau nei bet kokie kiti kvepalai, o jūs galėsite išbandyti visą paletę skirtingų kvepalų. Net jei kažkuris iš kvapų jums visiškai nepatiks, tame nėra jokios bėdos – tiesiog išmeskite jį ir bandykite kitą. Kai išbandysite visus mėginukus, esame įsitikinę, jog turėsite dar bent vieną ar du mėgiamus kvapus. Pagal juos ir galėsite užsisakyti savo naujuosius kvepalus.

Galiausiai – nebijokite eksperimentuoti. Dažnai būna taip, jog kažkas ko iš pirmo žvilgsnio nepamėgstate, po kurio laiko tampa itin patraukliu, tą patį galima pritaikyti ir kvepalams. Net jei ir nusipirksite kvepalus aklai ir jie jums nelabai patiks, neskubėkite su jais atsisveikinti – gali būti taip, jog po kelių dienų jūs pamėgsite tą kvapą ir tiesiog nebeįsivaizduosite be jo savo gyvenimo.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *