Mezoterapijos nauda jūsų kūnui

Mezoterapija yra medicininė procedūra, kurios metu sugrąžinamas odos elastingumas nepriklausomai nuo to, kokios būklės kreipiatės į gydytojus. Naudojant mikroinjekciją į jūsų odą yra įleidžiamos tam tikros naudingosios dalelės, kurios padeda susigrąžinti sveiką ir elastingą odą, kurios ypač trokšta moterys peržengusios 40 metų slenkstį. Žinoma, šią procedūrą renkasi ir vyrai, tačiau kur kas rečiau, tad dažniausiai kalbant apie mezoterapiją minimos būtent dailiosios lyties atstovės. Mezoterapaija, tai procesas, kurio metu daug naudingų medžiagų yra įleidžiamos į jūsų kūną, dažniausiai pasirenkamas veidas, kad būtų sugrąžinama nuostabi veido oda. Veikiat medžiagoms atkuriamas natūralus odos tonusas, kuris drėkina odą ir tuo pačiu išlygina tiek smulkias, tiek kiek didesnes raukšleles.

mezoterapijaTiesa, mezoterapija naudojama ne tik siekiant išlyginti raukšles, tačiau tuo pačiu ir:

  • Siekiant panaikinti dvigubą pagurklį. Tai gana nemažai laiko reikalaujanti procedūra.

  • Siekiant panaikinti strijas. Kaip matote, naudojama ne tik veido odai.

  • Taip pat kai norima panaikinti celiulitą. Paskutiniu metu ypač dažnai pasirenkama mezoterapija su šiuo tikslu, kadangi pastebimas efektyvumas.

  • Mezoterapija net taikoma, kuomet norima sumažinti maišelius po akimis. Dažniausiai paakiai būna ir pamėlę, tad ši procedūra padeda visapusiškai jiems pailsėti ir susigrąžinti sveiką odos spalvą.

  • Randai taip pat gali išnykti naudojant šio tipo procedūrą.

Šios procedūros metu yra naudojami vienkartiniai švirkštai, kurių metu tam tikros medžiagos yra įleidžiamos į tam tikrą odos vietą (kurią norimą koreguoti). Nebijokite, tikrai nepajusite jokio skausmo, kadangi adatos į odą įleidžiamos vos per kelis milimetrus. Svarbiausia, šiai procedūrai nereikia jokio specifinio pasiruošimo, tad neteks pasiimti kelių laisvų dienų iš darbo ir panašiai. Kai kurie klaidingai suvokia, kad šio proceso metu atliekama procedūra labai panaši lyg leidžiant botuliną. Taip tikrai nėra. Šios procedūros tikslas padėti natūralioms medžiagoms, kurių ne visada pavyksta gauti su maistu ir panašiai, pasiekti jūsų organizmą. Visas procesas yra natūralus, kadangi pats atsistato naudojant gautas medžiagas.

Mezoterapija trunka vos 30 minučių. Apsilankymai pas specialistą reikalingi priklausomai nuo odos, kurią reikia sutvarkyti. Žinoma, kuo daugiau problemų, tuo ilgesnis gydymas yra reikalingas. Jei reikės dažnai lankytis pas specialistą – jūsų laukia nuolaidos, kurios padės susigrąžinti nuostabią odą pigiau. Specialistas ne tik atliks visą procedūrą, tačiau tuo pačiu ir rekomenduos, kaip ilgiau išlaikyti gražią odą. Pasinaudokite patarimais ir džiaukitės ilgalaikiu nuostabios odos rezultatu.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *