Patarimai renkantis užuolaidas Vilniuje

Užuolaidos – vienas iš dažniausiai pastebimų namų akcentų, patalpoms ir interjerui suteikiantis jaukumo ir erdvumo įspūdį. Užuolaidos būna dieninės ir naktinės. Įprasta pastebėti, jog dieninės yra šviesesnio audinio, lengvesnės, plonesnės, kiek praleidžiančios pro langus sklindančią šviesą. Tuo tarpu naktinės – sunkesnės, tamsesnių spalvų, juk jos naudojamos nakčia, kuomet keliaujama ilsėtis ir miegoti.

UžuolaidosKai kurie užuolaidų audiniai yra naudojami kaip garso izoliacija, nes jie ne tik izoliuoja šviesą, bet ir garsą. Vilniuje yra platus įvairių užuolaidų pasirinkimas, todėl net ir įmantriausi klientai atras sau patinkančio modelio, stiliaus bei spalvų gamos užuolaidas. Na, o jeigu mėgstate netradicinius namų dekoravimo elementus, romanetės – dar vienas puikus pasirinkimas, norintiems atnaujinti namus, tačiau tuo pačiu romanečių pagalba atlikti užuolaidoms skirtas funkcijas.

Rinkdamiesi užuolaidas, atkreipkite dėmesį į bendrą namų interjerą, vyraujančias spalvas, stilių. Tačiau taip pat užuolaidos gali tapti išsiskiriančiu kambario akcentu ir taip jį pabrėžti. Jeigu neesate tikri, kokio stiliaus ir spalvų užuolaidos tiktų jūsų namuose, visuomet galite kreiptis į profesionalus – dizainerius, kurie jums padės šiuo klausimu.

Išsirinkus jums patinkančias užuolaidas, belieka jas pakabinti. Tam yra naudojami karnizai. Jie gali būti įvairių metalų: plieniniai, plastmasiniai, aliuminiai, cinko ir kitokie. Daugumą karnizų nesunkiai pasikabinsite patys kartu su šeimos narių pagalba. Tačiau jei niekuomet to neteko daryti, rekomenduojama kreiptis į profesionalus.

Užuolaidos Vilniuje pasižymi plačiu asortimentu, spalvų gausa, įvairiais modeliais, audinių rūšimis. Tačiau užuolaidas galite įsigyti nebūtinai parduotuvėje, o pasirinkus norimą audinį – pasiūti būtent tokias, kokių trokštate. Tuo pačiu būsite išskirtiniai, nes turėsite vienetines dienines arba naktines užuolaidas.

Daugiau informacijos – http://www.gdcreations.lt/

Skelbta Interjero dizainas Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *