Portalas į seną kiemą

Saugiai į kiemąKai šios security doors atsirado senelės suremontuotuose namuose, kai kam tai atrodė tik remontas, o kai kam – labai svarbus dalykas. Mes net neklausėme, what is a safe room, nes mums rūpėjo tik tai, kad remontas pagaliau pabaigtas. Kaip tik tai ir reiškė įdėtos naujos durys. Taigi, visi sutikome pagaliau atvažiuoti savaitgaliui ir apžiūrėti, kaip atrodo puikūs nauji namai.

Naujas nuostabus namas

Mes atvykome po ilgo laiko. Remontas senuose senelės namuose truko tik du mėnesius, todėl niekas nesitikėjome, kad bus labai daug pokyčių. Kiemas atrodė lygiai taip, kaip atrodė jau 10 metų, o ant išorės matėsi, jog yracelofaniniai langai, taip pat puikios stiprios durys. Taigi, mes pabandėme padaryti kažkokią apžiūrą iš išorės, o tada įėjome į vidų.Viduje buvo viskas visiškai kitaip. Naujos puikios sienos, nauji baldai. Apdailos. Tiesiog niekas nepriminė to, kas čia buvo anksčiau, ir niekas negalėjo to paneigti.

Durys kaip portalas

Ir visgi kaip pats keisčiausias dalykas mums visiems pasirodė tos stebuklingos durys. Kai iš pradžių gana ilgą laiką praleidome bute, visi pripratome, kad tai tiesiog gražus modernus butas. Kadangi viskas jame naujai įrengta, sienos kitose vietose, kiti langai, kitokia apdaila, tiesiog nieko nelikę iš senų namų, tai atrodo, kad esi visiškai kitoje vietoje. Buvo tamsu, kaip būna tamsu tik lietuvišką žiemą, ir mes nematėme nieko pro langus. Taigi, buvome naujame bute, kuris apsuptas nakties, nieko nepriminė, jokių asociacijų su tuo, kas ten buvo anksčiau. Tada aš susinervinau dėl vieno dalyko ir nutariau nueiti į lauką parūkyti.

Aš atidariau pirmąsias duris ir patekau į visiškai juodą sandėliuką. Tada aš beveik nieko nemačiau, nes tuo ir ypatinga tamsa, kad ji yra juoda, kad ji viską paslepia. Galiausiai atidariau ir antrąsias, tas saugias dideles duris. Ir tada –tadam – atsidūriau savo senelės kieme. Viskas atrodė taip, lyg ji bet kurią akimirką ateis iš šiltnamio. Kurio celofanus dabar plaikstė vėjas. Šalia stovėjo viskas kaip atrodo visada. Tvartas, pavėsinė, obelys, laiptai, net tie patys guminiai kilimėliai prie jų. Taigi, tai reiškia, kad portalas tas buvo tikrai egzistuojantis. Durys suveikė kaip koks įrenginys, išsviedžiantis į kosmosą. Namų vidus nė kiek nepriminė to, kas čia buvo anksčiau, o išorė buvo nė kiek nepasikeitusi. Todėl aš ir jaučiausi tokia sutrikusi.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Portalas į seną kiemą
  1. Baldai kieme parašė:

    Gera leisti laiką jaukioje kiemo zonoje. Tam puikiai gali pasitarnauti stilingai apstatyta terasa su baldais joje. Juk taip malonu leisti laiką su draugais terasoje kai sviečia saulė ir žinai, kad niekur neraikia skubėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *