Sportas – ne sportas

Sportuokite paprasčiauPastaruoju metu ne vienas savo figūra ir sveikata besirūpinantis žmogus pastebėjo, kad atsirado tokios naujos keistos sporto šakos kaip ir įrenginiai kaip Body Evolution propaguojami treniruokliai – vandens dviračiai Aqua bike evolution arba vadinamieji „Roll evolution“. Televizija nuolat reklamuoja ir ragina užsisakyti įvairius sportavimo treniruoklius, masažuoklius, elektromagnetiniu spinduliavimu paremtus prietaisus.

Dviratis po vandeniu

Vienas iš įdomesnių pastaruoju metu populiarėjančių sporto ir sveikatos palaikymo prietaisų – dviratis po vandeniu. Tai savotiška į dėžę panaši ertmė, kurioje įrengtas vandens dviratis. Šis daiktas yra gražaus dizaino, ir jį tikrai smagu pasistatyti pas save namuose. Daug kam patinka būti vandenyje, o judėjimas po vandeniu neretai net nesuvokiamas kaip sportas. Atrodo, paplaukiojai ežere pusvalandį, buvo smagu ir tiek. Tačiau iš tiesų tokia veikla leidžia mums atsipalaiduoti bei patirti didelį fizinį krūvį vienu metu. Toks povandeninis dviratis yra ir labai smagus būdas sportuoti, ir efektyvus, labai gerinantis kraujotaką ir daug kitų žmogaus organizmo funkcijų.

Masažas

Įvairūs į treniruoklius panašūs prietaisai, teikiantys kūno masažą, taip pat jau daug laiko yra reklamuojami tiek per televizijos kanalus, tiek internete. Atrodo, masažas puikiai tinka ir tiems, kurie iš tiesų daug sportuoja, ir tiems, kurie visai nenori judėti, tačiau galėtų pasitenkinti bent jau masažu.

Kitoks sportas

Žinoma, visada atsiranda ir šalininkų, kurie teigia, kad tikras sportas yra prakaito liejimas realioje treniruoklių salėje arba stadione. Tai iš tiesų labai iškrauna žmogų, jis priverstas panaudoti labai daug energijos tiems veiksmams atlikti, be to, jam ir stiprėja raumenys. Žmonės, kurie yra turėję daug labai sunkaus fizinio krūvio, niekaip nesutiks, kad toks judėjimas gali būti laikomas sportu, kokį propaguoja naujoviški treniruokliai. Vis dėlto, tai yra daug kam vienintelė patraukli alternatyva apskritai pradėti pagaliau judėti. O tiems, kurie visada mankštinasi tik namuose ir nemėgsta atlikinėti miško kirtimo sudėtingumo sportinio krūvio – treniruokliai tiesiog idealiai tinka.

Sportavimas šiais laikais yra labai svarbus kiekvienam žmogui, ir medikai dažnai atkreipia dėmesį į per mažą žmonių judrumą. Tam, kad sveikata būtų gera, kad būtų stiprinama imuninė sistema, kad būtų išvengiama daugybės trumpalaikių ir ilgalaikių ligų, sportas, judėjimas yra būtinas. Nemažai žmonių savo gyvenimo būdą planuoja taip, kad tenka labai daug laiko dirbti sėdimą darbą (prekyboje, biure ir kt.). Bet koks judėjimas gali padėti geriau pasijusti, todėl skatinama atsisakyti automobilių, daugiau važinėti į darbą su dviračiais ar eiti pėsčiomis, kiekvieną pasėdėjimą iškeisti į bet kokį pajudėjimą. Net ir tokie neįprasti bei smagūs treniruokliai gali padėti iš esmės pakeisti gyvenimo būdą.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Sportas – ne sportas
  1. Ne tik sportas gali padėti atitrūkti nuo kasdienybės bei pailsinti sielą, bet ir meditacija bei įvairūs atsipalaidavimo pratimai. Juk meditacija jau ištisus tūkstančius metų teikią žmonės neišpasakytą naudą bei atsipalaidavimo malonumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *