Vasara, šokis ir kūryba – tobulas derinys vaiko laisvalaikiui ir tobulėjimui

Jei gyvenate su 6-14 metų vaiku, kuris trykšta energija ir pasižymi talentu dainuoti, šokti, kurti ir improvizuoti, gali būti, kad vasarą taip pat norėsite jam suteikti galimybę užsiimti mėgstama veikla. Idealiausias variantas – ieškoti kūrybinės stovyklos, kurioje mokoma šokti, dainuoti, vaikai supažindinami su aktorystės menu ir organizatoriai pasirūpina gausa įvairiausių smagių užduočių ir pažinčių. Top Fun stovyklos būtent tokios. Šiose stovyklose vaikai mokomi šokti, jų metu lavinamas vaiko turimas talentas, suteikiama reikiamų žinių ir kompetencijų tolimesniam talento plėtojimui. Vaikai, dalyvaujantys stovykloje, aktorinio meistriškumo ir gatvės bei pramoginių šokių paslapčių mokosi iš garsių ir talentingų mūsų šalies žmonių, kurie ryškūs ir kūrybingi scenoje ir gyvenime.

Stovyklos organizatoriai turi užsibrėžę tikslą užkrėsti visus gera nuotaika bei noru išmokti šokti, dainuoti, vaidinti bei gerai praleisti laiką. Todėl linksmybių ir skirtingų įdomių, netikėtų ir naudingų veiklų tikrai netrūks. O visa dienotvarkė sudėliota taip, kad vaikai lavintų talentus, smagiai leistų laiką, taip pat būtų sotūs ir pailsėję. Juk tai taip svarbu augančiam ir kuriančiam žmogui!

Top Fun kviečia visus talentingus ir kūrybingus vaikus ir žada gerą laiką.

Mūsų stovyklos dienotvarkė tokia: dieną pradėdami 9 val. mankšta, pusryčiais, vėliau vaikai kviečiami kūrybinei veiklai. Jie mokosi stovyklos himną, jį galite rasti ir stovyklos internetiniame puslapyje. Kartu su vadovais kuria stovyklos šokį, kuris bus rodomas tėveliams paskutinę dieną. Prieš pietus vaikai turi galimybę pailsėti nuo veiklų, pabendrauti, pasivaikščioti, paskaityti knygą ar užsiimti kita mėgstama veikla. Po pietų vėl laukia rungtys, komandinis darbas ir susitikimai su stovyklos svečiais. Kaskart tai būna vis kiti žinomi žmonės, kurie kuria, šoka, dainuoja. Kiekvienais metais Top Fun stovyklas aplanko Deividas Meškauskas, Ineta Stasiulytė, Ingrida Žiliūtė, Paulius Šinkūnas, humoristas Cololo, daininkas Lukas Pačkauskas. 2013-2014 metų vasarą stovyklautojus lankė TV muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai, o šiais metais lauks dar kiti nauji žinomi žmonės, atlikėjai, muzikantai, aktoriai. Išlydėjus svečius vaikai užkanda ir tęsiamas stovyklos gyvenimas, visi vėl kviečiami žaisti, rungtyniauti, repetuoti. Prieš vakarienę yra šiek tiek laisvo laiko, o po vakarienės kino, šokių, žaidimų vakarai. Tai turiningas ir prasmingas laikas. Nuo 23 val. tylos metas, kai visa stovykla eina ilsėtis iki kitos naujų pažinčių ir kūrybos dienos.

Nors stovyklos kūrybinės, bet dėmesio būtinai skiriama ir sportinėms rungtims, viktorinoms, proto lavinimo užduotims ir žaidimams. Visas stovyklas organizuojame atsakingai ir profesionaliai, didžiausią dėmesį sutelkiant į vaikų gabumus bei talentus. Tad galite būti tikri, kad ši vasaros savaitė bus įsimintina ir naudinga dvasiniam ir fiziniam jūsų vaiko gyvenimui.

2015 metų stovyklų pamainos:

2015 m. liepos 5-10 d. (registracija prasidėjo)

2015 m. liepos 19-24 d. (registracija prasidėjo)

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *