Gėlės į namus: kad paslauga būtų dar populiaresnė

Gėlės į namus – tai paslauga, kuria pasinaudojus, kliento pasirinkta puokštė yra pristatoma nurodytu adresu. Siuntėjas gali pasirinkti, ar nori identifikuoti save, ar likti anonimu. Šią veiklą vykdančios įmonė gali turėti įprasto tipo gėlių saloną, internetinę parduotuvę ar plėtoti abu variantus. Paslaugos paklausa sparčiai auga, tad didėja ir konkurencija. Dėl klientų reikia kovoti, kaip sakoma "ir ragais, ir nagais". Į kokius galimus kliento lūkesčius turėtų atkreipti dėmesį paslaugos teikėjai, jog būtų vieni iš rinkos lyderių?

gėlės į namus Veiklos aprėptis

Natūralu, jog kuo didesnėje teritorijoje įmonė bus pajėgi teikti savo paslaugas, tuo veikla bus pelningesnė, o vardas – plačiau žinomas. Aišku, ne kiekvienoje situacijoje tai įmanoma – jei įmonės veikla dislokuota tik viename taške, gėlės į namus, pristatomos tolimame kampelyje gyvenančiam, gali tapti itin brangios siuntėjui arba nuostolingos paslaugos pardavėjui (nei vienas variantas nėra naudingas). Svarbu įsisavinti, jog veiklos plėtra geografine prasme, turėtų būti apmąstoma kaip ateities perspektyva.

Prekių kokybė ir pasirinkimas

Reikia, jog klientas, užsukęs į parduotuvę ar internetinį puslapį, neišeitų pas konkurentus dėl to, jog nerado nieko, kas atitiktų jo poreikius. Asortimentą privalo sudaryti ir pačios populiariausios (be rožių – niekaip), ir retesnes gėlės. Puokštės taip pat privalo būti skirtingos: vienas klientas gali norėti išskirtinio, o kitas – paprasto ir kuklaus. Kainų variacija taip pat svarbi: atsiras bandančių nusiderėti, o kitam suma visiškai nesvarbi. Taip pat be abejonės svarbu, jog puokštė, pasiekusi adresatą, būtų estetiška: kažin ar siuntėjas bus patenkintas, jei jo jausmus reprezentuos apvytusios, nutrintos gėlės?

Papildomos paslaugos

Populiarumo šioje srityje turėtų sulaukti greta gėlių parduodamos atvirutės bei mielos smulkmenos, tinkamos dovanai (paslaugos teikėjai klietą pažįsta geriau ir tikrai žinos, ką jam pasiūlyti). Itin svarbios ir papildomos paslaugos, susijusios su gėlių įteikimu: pradedant muzikiniu kūriniu ir baigiant, tarkime, nuvežimu pas gėles dovanojusį asmenį. Reikia už kažko "užsikabinti", į ką neatkreipė dėmesio konkurentai.

Kontaktas su klientu

Nors paslauga "gėlės į namus" iš pažiūros atrodo gan "antisociali" – dažnai siuntėjas užsakymą atlieka internetu, tačiau, esant reikalui, būtina gebėti užmegzti kokybišką kontaktą su pastaruoju: konsultuojant renkantis puokštę, sprendžiant iškilusias problemines situacijas ir panašiai. Taip pat svarbu, jog kurjeriais dirbtų asmenys, gebantys subtiliai bendrauti su adresatais.

Skelbta Interjero dizainas
One comment on “Gėlės į namus: kad paslauga būtų dar populiaresnė
  1. gelesinternetu.eu parašė:

    Ak tos gėlės.. Kiekvienos moters svajonė. Tikrai neatsirastų moters kuri atsisakytų iš mylimo žmogaus gausios gėlių puokštės. O jei tai gėlės į namus, kurios nuo paslaptingo gerbėjo, su mielu atviruku viduje, tuomet garantuotai gera nuotaika visai dienai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *