Kaip pašalinti gelinį laką nuo nagų namuose?

Nagai‍Tik nedaugelis dalykų teikia didesnį pasitenkinimą nei žvelgti į ką tik nudažytus nagus ir žinoti, kad jie išliks kelias dienas. Tokį jausmą gali suteikti tik geliniai nagai. Šie ilgalaikiai nagų patobulinimai išlaiko blizgesį iki dviejų savaičių, o jų atsilupimo ar nusilupimo rizika minimali. Tačiau kas atsitinka, kai ateina laikas juos nuimti? Net ir pats atspariausias gelinis lakas nėra amžinas ir anksčiau ar vėliau turi būti pašalintas. Jei pavargote matyti tuos manikiūrinius nagus ir norite grįžti prie natūralios jų būklės, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip namuose pašalinti gelinį laką nuo nagų. Šiuo metu rinkoje yra daugybė skirtingų nagų lako rūšių, tačiau, kai kalbama apie išliekamąją galią, niekas neprilygsta geram geliniam lakui. Štai keli būdai, kaip galite juos vėl sugrąžinti į žemę – lengvai! Gelinis nagu lakas ir specialisto patarimai.

Pasirinkimas pašalinti gelinį laką

Jums gali kilti klausimas, kodėl kas nors norėtų pašalinti gelinį laką? Gali būti daug priežasčių, dėl kurių norėtumėte juos nuimti; galbūt norite išbandyti kitą spalvą, o gal jūsų nagams reikia pailsėti nuo įprasto lakavimo. Jei nesate tikri, kodėl norite nuimti gelinį laką, nesijaudinkite. Yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, ir tik tada galėsite nuspręsti, ar tai jums tinkamas sprendimas. Pirmiausia turėsite nuspręsti, kokio ilgio norite turėti nagus. Jei norite išlaikyti savo natūralų ilgį, prieš darydami nagus turėsite nueiti į saloną ir juos suformuoti. Šis procesas gali užtrukti kelias valandas, todėl į tai turėsite atsižvelgti priimdami sprendimą. Taip pat norėsite apsvarstyti pašalinimo procesą. Kai kuriems žmonėms gelinį laką lengva nuimti namuose, o kitiems tai yra iššūkis. Tikriausiai norėsite tai atlikti namuose, jei jūsų laukia svarbus renginys ar darbo pokalbis.

Acetonas: veiksmingiausias būdas nuimti gelinį nagų laką

Geriausias būdas pašalinti gelinį laką yra acetonas. Tai cheminė medžiaga, daugiausia naudojama nagų salonuose, ir tai vienintelė cheminė medžiaga, kuri ištirpina klijus, laikančius gelį prie nago. Naudodami acetoną geliniam lakui pašalinti, turite laikytis kelių atsargumo priemonių. Pirmiausia mūvėkite pirštines. Nenorite, kad cheminė medžiaga patektų ant jūsų rankų ar nagų, o pirštinės apsaugos ir vienus, ir kitus. Tada naudokite dubenėlį, pripildytą drungno vandens, ir įsitikinkite, kad jis pakankamai didelis, kad tilptų jūsų rankos. Paskutinis dalykas, kurio norite, tai išsilieti acetoną ant odos! Naudodami medinę maišyklę ar ką nors panašaus, išmaišykite drungną vandenį su sauja acetono. Įsitikinkite, kad dubenyje yra pakankamai acetono, kad jūsų ranka būtų visiškai panardinta. Į dubenėlį suberkite abi rankas ir laikykite jas ten tol, kol pradės luptis lakas. Būkite atsargūs ir nelieskite nagų pirštais, kol acetonas išdžius.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *