Perku automobilį

Automobilis LondoneJeigu nori turėti automobilį Anglijoje, visų pirma, turi susitaikyti su ta mintimi, kad turėsi pamiršti važiavimą tau įprasta puse. Reikia pradėti kitaip planuoti savo maršrutus, ir eismą sukti į kitą pusę. Tačiau pirmiausiai tau reikės įsigyti automobilį, ir tokie puslapiai kaip http://www.moregood.co.uk kaip tik ir gali būti tos vietos, kuriose rasite norimą transporto priemonę. Man pasisekė, ir dabar važinėju gerą „Volvo“ mašina, tačiau prieš tai ilgai nežinojau ir negalėjau pasakyti, kaip man seksis įsigyti automobilį. Štai kokių variantų dairiausi, ir ką radau.

Mažas automobilis

Žinant, kad Anglija nemėgsta didelių plačių erdvių, nei gatvių, nei parkų, viskas yra kompaktiška ir sumažinta, tai ir apie automobilį galvojau panašiai. Nesinorėjo, kad kur nors užstrigčiau kaip su sunkvežimiu, nors tai būtų kasdieninė situacija, tokia kaip prisiparkavimas prie parduotuvės ir panaši. Taigi, mažas kompaktiškas „vabalo“ tipo automobilis man atrodė graži ir tinkama opcija. Tačiau paskui atkalbėjo žmona. Visgi ji skatino žiūrėti į priekį, skatino prisiminti, kad vėliau šeima bus didesnė, ir negalėsiu taip laisvai sau lakstyti su dviviečiu mažyliu. Juolab, kad ji apskritai ne itin norėjo labai mažos mašinos, jai išvis nesmagu ir neva nesaugu tokias vairuoti. Kai tik susipažinome, juokaudavome, kad ji galėtų būti ilgųjų reisų vilkiko vairuotoja, kaip jai patinka didelės mašinos.

Džipas

Taigi, taip planuose netikėtai atsirado pamąstymai apie džipą. Tai nėra paprasta pigi mašinėlė, ir nulėkti su ja gali daug kur, ne tik pasivažinėti po miestą, bet ir užkopti į kalvą. Anglija, kurioje gyvename, tikrai turi daug puikaus kraštovaizdžio, kuriame norisi maloniai praleisti laiką. Džipas galėtų mus paimti į miškus, prie ežerų ir į kitas vietas. Tačiau šią transporto priemonę yra gana sunku suderinti su tuo poreikiu užimti kuo mažiau vietos. Bent jau, kaip minėjau, man toks poreikis visgi buvo. Taigi, galvojant apie jį, reikia pasakyti, kad džipas turi atkristi.

Nedidelis „Volvo“

Ir nors man šis prekės ženklas niekada nepatiko, kažkokiu būdu tapau laimingu „Volvo“ automobilio savininku. London used cars man pasiūlė pabandyti pasivažinėti ir aš sutikau. Nustebino itin lengvas valdymas, vairavimas, paprasti posūkiai. Su šiuo gana nemažu kvadratiniu automobiliu staiga pasijutau tarsi važiuočiau su tuo mylimu nedideliu vabaliuku. O žmonai automobilis savo dydžiu atrodė tinkamas, sakė, ir pati tilptų, ir vaikai, ir daiktai, jeigu važiuojant prie jūros norėtųsi jų daug prisikrauti. Taigi, jį ir pirkau.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *