Retro stilius interjere

Stilius, kuris apima kelių dešimtmečių stilių mišinį yra vadinamas retro stiliumi. Tad įkvėpkite praeities ir įneškite į namus naujų atspalvių kartu su b-a parduotuve. Retro stilius yra apibūdinamas kaip žaismingas, gyvas, nes yra naudojamos ryškios spalvos, įdomios formos, originalios detalės ir kita. Taip pat retro stilius yra žaismingas, gausus, rėksmingas, stilingas, tad jo nepavadinsi kasdieniu, nepretenzingu. Šį stilių rinksis tokie žmonės, kurie pasižymi panašiomis savybėmis.

retro interjerasTaigi kuriant retro stilių nemažiau svarbūs yra baldai. Kadangi retro stiliaus baldai pasižymi abstraktumu, tad visi baldai kovoja dėl teisės vadintis pagrindiniu kambario akcentu. Jeigu rinksitės sofas, tai jos bus puoštos ryškiomis spalvotomis pagalvėlėmis, plačios, prailgintos ir kita. Svetainėje galite rinktis išskirtinių formų pufus, krėslus. Pufai gali būti naudojami ne tik kaip kėdės, bet ir kartu kaip dėžės daiktams susidėti. Juos galima rinktis įvairiausių spalvų, formų, išmatavimų ir kita. Taip pat šie baldai pasižymi tvirtumu, funcionalumu, ilgaamžiškumu ir kita.

Taip pat kuriant retro stilių namuose yra labai svarbu spalvos. Na, o spalvos vyrauja visur tiek ir sienose, balduose bei kitose interjero detalėse. Populiarios spalvos yra avokado žalia, garstyčių geltona, juoda, baltos ir raudonos spalvų derinys, violetinė, ryškiai rožinė ir kita. Audiniuose yra naudojami languoti, dažyti, rytietiškai raštai.

Taip pat nemažiau svarbios yra tekstūros ir retro stilius šioje vietoje nepasižymi kuklumu. Kuo daugiau tekstūrų įvairovės, tuo yra geriau.

Kiti akcentai atspindintys šį stilių tai kilimėliai storo plauko, lavos šviestuvai, baro kėdės, skulptūros, meno kūriniai ir kita. Kvadratiniai gaubtai, raštuoti, ryškių spalvų – tokius galite rinktis šviestuvus.

Taigi kuriant retro stilių labai svarbu yra formų, spalvų ir tekstūrų derinimas. Taip pat yra svarbios ir kitos detalės – žvakidės, staleliai šalia Jūsų lovos ir kita.

Skelbta Interjero dizainas Pažymėti: ,
3 comments on “Retro stilius interjere
  1. Tomas sako:

    Retro stiliuje dar labai gražiai židinys žiūrėtųsi. Aišku kad per daug neiškristų iš bendro interjero, bet jaukumo ir šilumos tikrai suteikia. Galima pasižiūrėti židinius čia: zidiniaipigiau.lt

  2. krosneles sako:

    Retro stiliuje labai tinka klasikinės, ketinės Krosnelės

  3. Gabrielius sako:

    Norimą interjero stilių gali padėti kurti ir apšvietimas. Rinkausi iš čia: https://www.lempa.lt/vidaus-sviestuvai/staliniai-sviestuvai/, tad dabar džiaugiuosi išskirtiniu savo namų dizainu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *