Vidaus ir lauko durys Jungtinėje Karalystėje

Vidinės durysNet jei ir gyvenate užsienyje, pavyzdžiui Jungtinėje Karalystėje, jums vis tiek reikia rūpintis savo namų jaukumu bei saugumu. Tai neatsiejami kokybiško gyvenimo dalykai – susidaryti nuomonę apie žmogų galima ne tik iš to, kaip jis atrodo ar rengiasi, bet ir iš to, kaip jis puoselėja savo namus. Būtent dėl šios priežasties patariame pasidomėti internal door sale bei front doors visiems, kurie savo dienas leidžia JK.

Tokioje įvairialypėje ir didelėje valstybėje kaip Jungtinė Karalystė, prekių bei paslaugų pasirinkimas yra iš tiesų platus, todėl eiliniam vartotojui atvykusiam iš mažesnės šalies, pvz. Lietuvos, gali tiesiog apsisukti galva besiblaškant tarp visų svaiginančių pasiūlymų.

Kaip bebūtų, mūsų nuomonė šiuo klausimu gana aiški – namų saugumas ir interjero detalių kokybė yra ne ta vieta, kurioje reikėtų taupyti. Būtent dėl to, renkantis savo būstui duris – ir nesvarbu ar vidines ar lauko, siūlome nemedžioti pačių pigiausių pasiūlymų ir atkreipti savo dėmesį į gaminių kokybę.

Jokių šarvuotų durų

Niekam tikrai ne paslaptis, jog Lietuvoje didžioji dalis lauko durų yra būtent šarvuotos. Šarvuotos durys yra tikriausiai pačios patikimiausios, sunkiai išlaužiamos, gerai atrodančios, o be visa to dar ir itin ilgaamžiškos. Kaip bebūtų gaila, tačiau Jungtinėje Karalystėje šarvuotos durys yra draudžiamos. Tai reiškia, kad savo namuose tokių durų turėti negalėsite. Nors iš pirmo žvilgsnio šis draudimas ir atrodo absurdiškas, tačiau viskas logiška – gaisro atveju išlaužti sunkias šarvuotas duris ugniagesiams gelbėtojams yra beveik misija neįmanoma, todėl kad ir kaip paradoksiškai tai skambėtų, šarvuotų durų draudimas yra paremtas saugumo sumetimais.

Kai atkrenta galimybė į savo fasadą įstatyti šarvuotas duris, prasideda tikras galvos skausmas, kuo gi būtų galima tai pakeisti. Rekomenduotume įsigyti dvigubas medines duris, pagamintas iš medžio pasižyminčio ilgaamžiškumu, pvz. ąžuolo arba beržo. Taip pat svarbu nepamiršti, kad medis turi būti tinkamai apdirbtas, todėl pasirūpinkite jog tos medinės durys, kurias jūs ketinate įsigyti, yra tinkamai paruoštos naudojimui ir svečius prie jūsų namų slenksčio pasitiks dar daugelį metų.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti:
One comment on “Vidaus ir lauko durys Jungtinėje Karalystėje
  1. Karolina sako:

    Na Jungtinėje Karalystėje yra labai populiarios durys su stiklais. Išesmės JK architektūra yra labai graži, bet kalbant apie Londoną, tai žmonės ten gyvena labai netvarkingai, o ir šiukšlinių trūkumas yra akivaizdus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *