Garderobeskap – stumdomos spintos namuose

Turbūt kiekvieno iš mūsų namuose galime rasti Garederobeskap – stumdomas spintas. Jos puikiai tarnauja tiek miegamojo, tiek prieškambario ar darbo kambariuose. Deja, bet ne kiekvieno žmogaus darbo reikalai pasibaigia uždarius biuro duris. Kartais tenka padirbėti namuose, o čia rasti niekieno netrukdomą kampelį taip pat nėra lengva. Taigi, kaip įsirengti darbo kambarį ir kokie elementai jį turi sudaryti?

Jeigu jūsų namuose yra laiptai – nedidelį darbo kambarį galite įsirengti tiesiog po jais. Tokiam kambariui net nereikalingos pertvaros, jeigu po namus neklaidžioja maži vaikai. Pasiėmę kompiuterį, ausines ir klausydami ramios muzikos, tokioje aplinkoje galite puikiai pabaigti susikaupusius dienos darbus.

GarderobeskapNedidelę atskirą zoną galite susikurti ir miegamajame, jeigu turite, pavyzdžiui, širmą, už kurios galėtumėte pasislėpti ir ramiai dirbti, jeigu kam nors reikėtų užsukti į miego kambarį. Šioje erdvėje yra paranku turėti vietą, skirtą darbui, nes nieko papildomai nereikės įrenginėti. Miegamajame esant Garderosbeskap – stumdomai spintai, čia galite laikyti reikalingus dokumentus ar kitas darbui reikalingas priemones. Taip pat, kadangi šis kambarys skirtas poilsiui, namuose esant antrai pusei, jums dirbant, greičiausiai antroji pusė laiką leis virtuvėje arba poilsiaudama svetainėje. Štai kodėl įkurti darbo kambarį svetainėje nėra labai praktiška, nes gyvenant šeimoje čia kone nolat vyksta sujudimas ir yra sunku susikaupti.

Garederobeskap – stumdomos spintos užsienyje yra populiarios dėl savo praktiškumo. Dauguma jų yra tokios didelės, jog čia nesunkiai vietą randa dirbti namuose planuojantys žmonės. Kai kurios spintos yra tokios didelės, kad primena drabužines ir tampa tikra užuoveja norintiems ramybės, pabūti vieniems ar padirbėti.

Daugiau informacijos apie Garderobeskap – http://www.garderobeeksperten.no

Skelbta Interjero dizainas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *