Skyvedører stumdomos durys drabužinėje

Stumdomos durys, norvegiškai vadinamos skyvedører, yra vienas populiariusių pasirinkimų moderniame būste. Skyvedører gali būti naudojamos spintose, drabužinėse, pertvarose ir panašiose sistemose. Tokios durys pasižymi patvarumu, triukšmo nekeliančiu slankiojimu bei techniškai tvarkinga aliuminio sistema. Ant stumdomų durų kliento pageidavimu gali būti tvirtinami veidrodžiai. Tad įmonės, teikiančios studmomų durų skyvedører paslaugą, visuomet atkreips dėmesį į pastebėjimus ir pasiūlymus.

SkyvedørerJeigu jau įsigijote spintą su stumdomomis durimis, ar žinote, kaip tinkamai ją sutvarkyti, kad kaskart atvėrus skyvedører stumdomas duris, lengvai rastumėte tai, ko ieškote? Štai keletas specialistų patarimų:

  1. Drabužius grupuokite pagal spalvas ir panašius atspalvius. Įvairios palaidinės, megztiniai, kuriuos vienija viena spalva ar jos atspalviai, turėtų gulėti ar būti pakabinti šalia. Taip greičiau išsirinksite norimą apsivilkti rūbą ir neteks kraustyti viso spintos turinio.
  2. Rūbus rikiuokite pagal jų tipą: kelnės prie kelnių, marškiniai prie marškinių, sijonai prie sijonų ir pan. Jeigu turite keletą mėgstamiausių drabužių derinių, juos pasidėkite arčiau, negrūskite į spintos gilumą tam, kad, pavyzdžiui, skubėjimo atveju juos galėtumėte greitai pasiimti.
  3. Sukurkite drabužių derinius ir sudėkite juos į atskirą lentyną. Turbūt esate pastebėję, jog vieni ar kiti drabužiai su kai kuriais kitais puikiai dera, todėl itin tinka vakarėliui, ėjimui į kiną, darbą ar pasisėdėjimui su draugais. Taip pat šie deriniai gali būti suskirstyti pagal metų laikus.
  4. Jeigu betvarkant spintos turinį pastebite mažai dėvėtus arba visai nedėvėtus drabužius, rekomenduojama juos atiduoti, parduoti ir neleisti užimti nereikalingos vietos jūsų spintoje. Jeigu vis dar dvejojate, ar apsirengsite vieną ar kitą drabužį, suteikite jam antrą šansą paįvairindami ryškiaspalviu akcentu.

Daugiau informacijos – http://www.garderobeeksperten.no/

Skelbta Interjero dizainas Pažymėti:
One comment on “Skyvedører stumdomos durys drabužinėje
  1. Karolina parašė:

    Spinta- tai baldas be kurio neįsivaizduojame nei vieno kambario name bei patalpos darbe. Spintos reikalingos tiek dokumentams, tiek drabužiams ar įrankiams.
    https://admodum.lt/type/spinta/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *