Kadastriniai matavimai: dažniausiai užduodami klausimai

Siekiant išnuomoti, parduoti ar tiesiog valstybės ar konkrečių institucijų poreikiu, norite sužinoti kadastrinius matavimus – reikia kreiptis į specialistus, kurie atliks paslaugas už mažiausią kainą. Lietuvoje tokio tipo profesionalų yra nelabai daug, tad ilgai neužtruksite ieškodamas geriausio specialisto. Žinoma, rekomenduojame pasinaudoti interneto erdve ir ten esančia paieškos sistema. Deja, į paieškos laukelį įvedus „kadastriniai matavimai“ gauname labai daug rezultatų, tad kartais sunku išsianalizuoti visą situaciją ir greitai suvokti, kokio pobūdžio tiksliai tai yra procesas. Pateikiama atsakymus į dažniausiai pasitaikančius klausimus, kurie gali iškilti renkantis specialistą, kuris turėtų atlikti tokio pobūdžio paslaugas.

Per kiek laiko atliekami kadastriniai matavimai?

kadastriniai matavimaiLaikotarpis ir proceso pradėjimo data yra derinama su užsakovu. Kuo skubiau norite – tuo jums tai kainuos daugiau. Tačiau įprastai kadastriniai matavimai atliekami per 4-6 dienas. Galima ir kur kas skubiau, tačiau kaip jau minėjome, tai reikalauja papildomos pinigų sumos.

Kiek kainuoja tokio tipo matavimai?

Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio ir pastato matavimus teks atlikti. Kaip minėjome – skiriasi kaina ir nuo laiko. Tačiau įvertinus bendrąją situaciją – kaina gali varijuoti nuo 100 iki kelių šimtų litų. Geriausias pasirinkimas vienu metu užsisakyti ir nekilnojamojo turto ir geodezinius matavimus. Taip pavyks sutaupyti.

Kuriose Lietuvos vietovėse atliekami matavimai?

Daugiau ar mažiau, remiantis rajonais, rasti specialistus nėra sunku. Jei gyvenate tokioje vietoje, kur šalia nėra įsikūrusiu asmenų, teikiančių tokias paslaugas, gali tekti sumokėti kuro išlaidas tiems, kurie atvyks padaryti matavimų. Konsultuokitės, bendraukite ir pavyks rasti optimaliausią sprendimą.

Ar kadastrinius matavimus galima atlikti tada, kai pastatai visiškai baigti statyti?

Nebūtina. Kadastriniai matavimai apima dar iki galo neišbaigtų pastatų matavimus. Paprasčiausiai, įvertinamas jų tūris, ilgis ir panašiai. Taip pateikiami rezultatai galimai būsiantis realizuoti.

Kokių dokumentų reikia, kad matavimai būtų visapusiški?

Kadastriniai matavimai ir pateikti duomenys bus visiškai išbaigti, jei bus pateikti šie dokumentai:

  • Savininko asmens dokumento kopija;
  • Savininko dokumentai, kuriuose pažymima, kad matuojamas sklypas ar turtas yra jo.
  • Preliminarus žemės sklypo plotas.
  • Nekilnojamojo turto dokumentų registracijos kopijos.

Kvalifikuoti specialistai visą darbą atliks greitai ir kokybiškai. Geriausia nelaukti, kol tokio tipo dokumentų jums būtinai užsireiks. Kuo anksčiau jais pasirūpinsite – tuo ramiau galėsite jaustis dėl atliekamos paslaugos. Taip pat ir kaina tada ne taip gąsdins. Profesionalai atlikę visus darbus rezultatus įrašys į kadastrinių duomenų knygą. Nuo tada galite visiškai laisvai disponuoti savo turtu.

Skelbta Architektūra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *