Rūpinamės savo oda

Taip jau būna, kad tie žmonės, kurie niekada nesirūpina savo oda, paprastai sunkiai supranta tuos, kuriems natural cosmetics online ir visokios prekės odos priežiūrai atrodo normalus dalykas. Tačiau panašiai kaip su vegetarizmu, taip yra ir su natūralios kosmetikos pripažinimu bei veido odos priežiūra. Kai pradedi domėtis, kai sužinai – kelio atgal tarsi nėra. Tada jau žinai, kad tinkama priemonė yra tik organic sun tan, kad nebegali naudoti tos visos chemijos su vėžį sukeliančiais parabenais. Taigi, kokie yra pagrindiniai natūralios kosmetikos klausimai? Štai keletas atsakymų į klausimus ir patarimų, kaip geriau rūpintis savo oda.

Žinoti odos tipą

Odos priežiūraDažnai net ir įvairiuose interneto forumuose galima rasti diskusijų, kur moterys diskutuoja, kokia kosmetika yra geriausia. Ten taip pat gali būti parekomenduojama net ir gera natūrali kosmetika, arba profesionali nenatūrali kosmetika, naudojama kino filmavimo aikštelėse pasirodančių aktorių makiažui sukurti. Tačiau, kad ir kokia kosmetika būtų brangi, kad ir kaip išgirta, ji vis tiek ne visada padaro savo misiją tinkamai ir klientai lieka nusivylę. Kaip tai suprasti? Paaiškinti paprasta – tam, kad poveikis tikrai būtų idealus, būtina dar ir žinoti savo odos tipą bei į jį tikrai labai atkreipti dėmesį. Jeigu naudosite kosmetiką neatsižvelgiant į tai, kokia jūsų oda, tai gal tik pabloginsite reikalą. Vieniems tinka tik riebiai odai, kitiems sausai, tretiems mišriai odai, o ketvirtiems – su išsiplėtusiais kapiliarais, skirtos priemonės. Atrodo, jeigu nakvojate pas draugę, galite neimti savo kosmetikos, nes makiažą pasivalysite ir kremais pasitepsite pasiskolindamos kažką iš jos kosmetinės piniginės. Bet nė velnio – jūs iš tiesų negalite to daryti, panašiai kaip ir apsirengti netinkamo dydžio draugės džinsus. Jūsų kosmetika tinka tik jūsų odai, o draugės, jeigu jos odos tipas kitoks, jums nebetinka. Tad pirmiausiai, prieš pradedant kažką naudoti, reikia sužinoti savo odos tipą.

Viską daryti iš eilės

Vėliau visada reikia laikytis labai svarbaus eiliškumo. Rytą pradėti nuprausiant veidą su jam skirtu prausikliu. Tai pašalins nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Tada būtina naudoti pH sureguliuojantį losjoną – toniką. Jo tokia tikroji paskirtis. Jeigu jo nedėsite, tai veidui atrodys, kad jis džiūsta (nes nupraustas) ir nervų sistema paduos signalą išskirti daugiau riebalų, kad veidas nesausėtų. O jūs jų juk nenorite. Tad tonikas subalansuos rūgštingumą. Tik tada tepkite jums, jūsų odai tinkantį kremą.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *