Kontrolė

Kontrolės sprendimaiKuras svarbus kiekvienam transporto savininkui. Jo rūšys gali būti kelios. Norint ekonomiškiau važinėti, reikalinga kuro kontrolė. Degalų sunaudojimas gali būti ne vienodai matuojamas. Tai galima kontroliuoti ir analizuoti. Lietuvoje nepakanka analitikos bei apskaitos, priešingai nei Vakarų Europos šalyse. Daugelyje iš jų pakanka rodiklio, kuris nurodo sunaudoto kuro kainą. Mūsų šalyje sunaudotas kuras turi būti matomas dažnai. Jis yra svarbus reiso metu, prieš jį ir po jo. Sutaupyti nori kiekvienas vairuotojas, kadangi ne paslaptis, kad šiandieną ne visiems paprasta išlaikyti transporto priemones. Vieni turi vieną, o kitiems prireikia keletos. Automobilis gali pareikalauti daug išlaidų. Ne tik kuras gali kainuoti brangiai, kiekvienai transporto priemonei rečiau ar dažniau prireikia remonto. Vienos gali sugesti dažniau, o kitoms prireiks mažiau išlaidų. Kuro kontrolė gali padėti sutaupyti, todėl ji yra būtina.

Svarbus yra autoparko valdymas. Tai programinė įranga, apimanti daug procesų. Kiekvienam yra svarbus pirkimas, pajamavimas. Autoparkas padės prižiūrėti darbus, juos kontroliuoti. Galėsite planuotis, tai apima remontą. Visos sąskaitos faktūros turi būti registruojamos. Autoparkas leis tai padaryti, galėsite vesti apskaitą. Apimamos padangos, kuras, jų priežiūra. Yra sąsają su moduliu (statistikos). Duomenys gali būti išanalizuoti, tai atliekama labai išsamiai. Galite peržvelgti viską, negaišdami laiko. Vidiniai ir socialiniai pokalbiai, šiandieną prieinami daugeliui. Įrankis yra e-FMS, ši sistema yra rinkoje pirmoji. Ji yra funkcionali, o tai yra labai svarbu.

Kontroliuokite kurą ir taupykite. Kuro apskaitos modulis yra svarbus kiekvienam. Kuro sunaudojimas yra matuojamas. Svarbūs yra rodikliai, efektyvumas, galimos vagystės. Išlaidumas aktualus kiekvienam, kontrolė (kuro) bei modulis apima daug galimybių, kurios padės išmatuoti. Gali būti ne viena kuro taupymo sistema. Svarbu viską registruoti ir fiksuoti, tam galima naudoti kodus, kurie yra identifikaciniai. Operatoriams sistema leidžia stebėti laiką. Jie gali pridėti įvairias užduotis. Galite priskirti produktus, kuriuos naudojate. Nesvarbu, kad tai nėra įtraukta į reikiamus dokumentus. Dirbtuvės gali gauti nemenką naudą iš sektoriaus. Personalas gali užbaigti pavestas užduotis, kada baigiami remonto darbai.

Kiekvienam, turbūt, teko girdėti apie kelių rinkliavas. Galima standartinė integracija su bendrovėmis, kurios tuo užsiima. Rinkliavų integracija leidžia sutaupyti laiko. Tiesioginė išlaidų įvestis gali užtrukti. Integracija apima tiesioginius atsiskaitymus, kurie gaunami iš vairuotojų. Išlaidos paskirstomos tiesiogiai automobiliams. Tai atliekama pagal specialią kortelę, kuri skirta atsiskaitymams. Yra galimybė integruotis su bet kuria visoje rinkoje.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Kontrolė
  1. Reisų planavimas parašė:

    Kuro kontrolė logistikos įmonėje yra viena opiausių ir aktualiausių problemų. Įdiegus logistikos valdymo sistemą, kontroliuoti daug paprasčiau. Taip pat lengva nustatyti pelningus ir nuostolingus reisus, ko pasekoje priimti tinkamus sprendimus planuojamiems reisams. Labai svarbi ir galimybė sistemos duomenis susieti su kitomis naudojamomis programomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Current ye@r *