Paskola vestuvėms surengti

Kartais paskolos imamos labai linksmiems, meilės ir džiaugsmo kupiniems dalykams. Andrius ir Agnė susituokė prieš mėnesį, o dabar nė kiek nesigaili, kad savo šventei buvo dosnūs, netgi skolinosi.

Negailėjo nieko

Vestuvių organizavimasJauna pora sako tikinti šeimos vertybėmis, kurios daug kam šiais laikais jau atrodo atgyvenusios. Jie jaučia pagarbą tradicijomis, jaučia ryšį su senais laikais, todėl norėjo surengti tradicinę santuokos, jungtuvių šventę – vestuves. Nenorėjo nieko gailėti, būti šykštūs ir apsieiti tik „surašymu“ metrikacijos biure. Tikėjosi, kad galės savo meilės šventę atšvęsti kartu su visais, kurie mums brangūs. Taigi, tų pinigų teko šiek tiek surasti daugiau, negu kad turėjome. Atšventėme ne per kukliausiai, bet ir ne kaip karališka pora. Turėjome šventę pobūvių namuose, nuotaka turėjo gražią pasiūtą gulbės suknelę, jaunikis smokingą, visi turėjo, ko pavalgyti, galėjo pamatyti daug gražių reginių, galėjo pasijausti tikrai puikioje šventėje. Mes patys taip pat esame buvę ne vienose vestuvėse, žinome, kaip jos gali atrodyti gerai, kaip blogai. Labiausiai, ko vengėme, tai kičo. Ir keista, nes kai paskelbėme, kad esame susižadėję, tai tuojau pat atsirado pažįstamų ir pažįstamų pažįstamų, kurie ėmė mums siūlyti savo visokias paslaugas sakydami „tau turėtų šitas tikti“. Buvo net nepatogu nuolat atsisakyti, kad tik neįžeistume, bet kažkaip norėjosi viską planuoti taip, kaip mes norime“, – sako vyras. Pora vestuvėms išleido apie 4000 eurų, iš kurių 1 buvo pasiskolintas.

Žinojo ribas

Kaip teigia Agnė, svarbu, aišku, netapti aklam, jausti ir žinoti savo ribas. „Pavyzdžiui, nemanau, kad būtų tikusi alternatyva paskola su NT įkeitimu. Kažkaip per didelė rizika kaip tokiai jaunai šeimai – vardan šventės galbūt prarasti namus. Taigi, buvome vis tiek apsibrėžę tam tikrą sumą, kokios paskolos galima tikėtis, o kokia jau ir mums galbūt būtų pernelyg didelė“ – pasakoja Agnė.

Vyras Andrius taip pat pritardamas sako, kad jie apskritai daug skaičiavo, o ne darė viską neapgalvotai. „Mes tikrai norėjome, kad ir ta paskola nebūtų beprasmė, kad sau kažkokio jungo per sunkaus neužsikartume. Žinojome, kad svečiai atneš pinigų, bet juos realizuoti galima jau tik vestuvėms praėjus. Taigi, maždaug susumavome, kiek maždaug turėtume surinkti, ir iš tų pinigų ir leidome sau šiek tiek padidinti išlaidas. Iš tiesų, gana gerai apskaičiavome, svečiai atnešė kiek daugiau, negu pasiskolinome, taigi tuojau pat viską ir grąžinome“, – pasakoja vyras.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Paskola vestuvėms surengti
  1. Indre sako:

    Jeigu trūksta finansų vestuvėms, paskola gali būti viena iš išeičių, bet vis tiek reikėtų pagalvoti, kaip išleisti kuo mažiau. Rekomenduočiau išsirinkti sodybą kuklesnę ir nekviesti labai didelio skaičiaus žmonių. https://www.atostogoskaime.lt/kaimo-turizmas-vilniaus-rajone/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *