Patikimas krovinių gabenimas

Krovinių gabenimasJei esate verslininkas ir siekiate jog jūsų bendradarbiavimas su partneriais užsienyje vyktų sklandžiai, būtinai turite pasirūpinti patikimu krovinių gabenimu. Nors krovinių gabenimas yra gan senas amatas ir atrodo, jog šioje rinkoje negali būti nieko naujo, tai toli gražu nėra tiesa. Skirtingos įmonės vadovaujasi skirtingais principais. Jei jūsų pasirinktas vežėjas nesilaikys terminų ir elementarios darbo etikos, turėsite daug bėdų. Tuo tarpu, jei pasirinksite įmonę kuri dirba sąžiningai ir laikosi visų įsipareigojimų, bendradarbiavimas greičiausiai eisis kaip per sviestą. Tad kaip gi pasirinkti teisingą partnerį produkcijos pervežimui?

Teisingo partnerio beieškant

Šiais laikais, kai technologijos ima viršų praktiškai visose gyvenimo situacijose, partnerį galima pasirinkti prieš tai jį gerai išanalizavus. Norint tai padaryti, visai nebūtina turėti labai daug pažinčių ar nuversti kalnus – pakanka turėti kompiuterį su interneto prieiga bei šiek tiek specifinių žinių, kaip ieškoti informacijos, kuri yra visiems viešai prieinama.

Nors krovinių gabenimas yra paslauga, kurią teikia daugelis transporto įmonių, ne visos iš jų šią paslaugą atlieka kokybiškai. Būtent dėl šios priežasties, siūlome paskaityti atsiliepimus apie tam tikrą įmonę. Viskas ką jums reikia padaryti, tai paieškos variklio „Google“ įvesties laukelyje įvesti įmonės pavadinimą + žodį „atsiliepimai“. Prieš jus iškart pasipils įvairūs atsiliepimai apie konkrečią įmonę ir jos teikiamų paslaugų kokybę. Jei teigiamų atsiliepimų yra daugiau nei neigiamų ir jus tenkina tai, ką matote, galite judėti prie antrojo „tyrimo etapo“. Dabar jūsų tikslas nuodugniau pasidomėti konkrečios įmonės paslaugomis ir jos įvaizdžių, todėl keliaukite į jos tinklapį ir pasižiūrėkite, kaip jis atrodo. Kaip gerą pavyzdį pateiksime tinklapį http://www.delamode-baltics.com/lt. Jame viskas aišku, yra pateikta kontaktinė informacija, rekvizitai, aiškiai pabrėžta, kad pagrindinė įmonės veikla yra būtent krovinių gabenimas. Tai labai svarbu, kadangi jei gabenimas yra tik pašalinė įmonės veikla, kuriai neskiriama labai daug dėmesio, nuo to gali nukentėti suteikiamų paslaugų kokybė.

Jei abu punktai – tiek atsiliepimai, tiek ir pats įmonės tinklapis atrodo patikimai ir tvarkingai, galite rimčiau susimastyti apie bendradarbiavimą su šia bendrove. Priešingu atveju, geriau net nepradėkite su jais bendrauti, nes įmonė kuri nesugeba susitvarkyti net savo internetinio puslapio, greičiausiai nesugebės pasiūlyti patrauklių paslaugų.

Skelbta Kiti straipsniai
2 comments on “Patikimas krovinių gabenimas
  1. Internetas visagalis, tačiau tikrai ne visuomet. Geriausia informacija yra ta, kuri surinkta įmonės duomenų bazėje. Tinkama transporto valdymo sistema tą lengvai leidžia padaryti, mat duomenys apie klientą, jo poreikius, ar pelningi sandoriai yra saugiai kaupiami ir greitai bei lengvai prieinami. Internete naršyti ir ieškoti atsiliepimų užtruktų keliolika ar net keliasdešimt kartų ilgiau.

  2. Karolina sako:

    Dabar krovinių gabenimas daug patikimesnis nei prie 20 metų. Krovinius gali matyti ir sekti esamuoju laiku, jie niekur nedingsta ir daug rečiau yra pažeidžiami.
    https://hlogistics.lt/incoterms-salygos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *