Spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis gali puikiai tikti jūsų namui ar butui. Daugeliui kyla problemų norint sutalpinti daugiau baldų į mažus kambarius. Būtiniausi daiktai be kurių neišsiverčia nei vienas gali tiesiog netilpti arba užimti pernelyg daug vietos. Kiekvienas nori, kad kambaryje, prieškambaryje ar kitoje patalpoje liktų erdvės. Įprastinėms spintoms, kurių durys varstomos, reikia palikti papildomai erdvės, kad galėtumėte varstyti. Negalėsite pastatyti stalo, komodos ar kito baldo netoliese. Spintos stumdomomis durimis gali pasitarnauti, kaip patalpos perskyra. Ja galite, pavyzdžiui, didelį kambarį padalinti į du. Turėsite sąlyginai dvi patalpas. Tokiu būdu galite atskirti vaikų kambarį. Spintos, kurių durys yra nevartomos, o stumdomos yra patogesnės naudojimui. Daugelis mieliau pasirenka tokius baldus.

spintos stumdomomis durimisŠiandieną vis dažniau pasirenkamos spintos stumdomomis durimis. Jose galima įmontuoti veidrodžius, kas, taip pat, leis sutaupyti erdvės. Veidrodis reikalingas kiekvienuose namuose, jis gali būti kabinamas ant sienos, pastatomas ant grindų kartu su spintele. Spintas su stumdomų durų sistema galite įrengti prieškambaryje. Galėsite kabinti paltus, striukes, susidėti batus. Šie baldai padės jums name ar bute palaikyti tvarką. Spintoje galėsite viską paslėpti. Atvykus netikėtiems svečiams akimirksniu galėsite sutvarkyti namus. Spintų stumdomomis durimis korpusas gali būti pagamintas iš plieno arba iš aliuminio. Nuo seno yra manoma, jog plieninės konstrukcijos yra tvirtesnės, pasižymi patvarumus ir jas visada labiau verta rinktis. Renkantis spintas, kurių durų sistema stumdoma, rekomenduojama rinktis su korpusais, kurie yra pagaminti iš aliuminio. Plienas šiuo atveju nepasižymi ilgaamžiškumu, žinoma, tai keistai skamba, tačiau šiems mechanizmams labiau tinka aliuminis. Daugelis namų šeimininkų nemėgsta triukšmo namuose. Spintos stumdomomis durimis su plieno korpusu darinėjasi garsiai. Tai gali trukdyti ne tik namų gyventojams, bet ir kaimynams, jei jūs gyvenate bute. Nerekomenduojama rinktis profilio, kuris pagamintas iš plieno, ypač jei namuose drėgna. Jį keisti gali tekti labai greitai. Plieniniai korpusai gali surūdyti. Taip dažnai nutinka patalpose, kurios prastai vėdinamos. Senuose namuose ypatingai nerekomenduojama rinktis plieninių profilių ar korpusų, kadangi didelė tikimybė, kad problemų turėsite greičiau, nei tikitės. Patalpose, kuriose yra plastikiniai langai, taip pat, netinkamas plienas. Čia vėdinimas nėra pakankamai geras. Drėgnose patalpose rekomenduojama rinktis aliuminį (profilius, korpusus ar kt.). Spintos su aliuminiais profiliais bei korpusais gali kainuoti brangiau. Čia nereikėtų taupyti, kadangi netolimoje ateityje galite turėti daugiau išlaidų, kurių visai nereikia.

Skelbta Interjero dizainas Pažymėti: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *